ЖИТТЯ

Український гімн у Москві – Терлюга здобула «золото»

Джерело: glavcom.ua

Каратистка Анжеліка Терлюга завоювала десяту наразі золоту медаль у міжнародних змаганнях.

Спортсменка змагається у ваговій категорії 55 кілограмів.  Змагання відбулося у Москві. На 6-му етапі «Прем’єр Ліги» з карате з п’яти змагань перемогла у всіх п’яти з рахунком 22:00 і здобула «золото».

Вона зуміла перемогти шведку Лорен Зорі – 4:0, швейцарку Майю Шраєр – 8:0; японку і іранку – 1:0. Останній поєдинок був з японкою Сарою Ямаду, яку вона поборола. Рахунок – 6:0.

Окрім цього, дівчина посіла друге місце в світовому олімпійському рейтингу. За результатами 1919 року вона отримала титул Grand Winner.

Слід зазначити, що минулого року спортсменка стала чемпіонкою Європи  у ваговій категорії до 55 кілограмів.

На сьогодні у Анжеліки Терлюги десять медалей. З них шість золотих, три срібних і одна – бронза.